Menu Zamknij

Zaplecze techniczne

Flota pojazdów

Pojemniki i kontenery

Pojemnik na odpady komunalne o pojemności 120l

Mniejsze pojemniki polecane klientom indywidualnym, małym firmom i instytucjom

Pojemnik na odpady komunalne o pojemności 240l

Pojemniki mogące pomieścić więcej odpadów – sprawdzają się w wypadku większych zapotrzebowań klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Pojemnik na odpady komunalne o pojemności 1100l

Duże pojemniki mogące zaspokoić potrzeby większych przedsiębiorstw czy wspólnot mieszkaniowych. Te pojemniki opróżniamy również na podstawie zgłoszenia telefonicznego.

Kontener typu KP-7 wersja otwarta

Kontener idealnie sprawdzający się podczas budowy, remontów. Kontener oddawany w dzierżawę na określony czas. Odbiór odbywa się po ustalonym terminie lub na podstawie zgłoszenia telefonicznego.

Kontener typu KP-7 wersja zamknięta

Kontener idealnie sprawdzający się podczas budowy, remontów, a także jako kontener do przechowywania odpadów komunalnych i poprodukcyjnych spożywczych. Zamknięta konstrukcja ogranicza dostęp do kontenera osobom trzecim i stanowi skuteczną ochronę przed zwierzętami. Kontener oddawany w dzierżawę na określony czas, odbiór odbywa się po ustalonym terminie lub na podstawie zgłoszenia telefonicznego.

Kontener typu KP-14

Największy z naszych kontenerów idealnie sprawdzający się podczas budowy oraz remontów. Świetnie nadaje się do składowania dużej ilości odpadów poprodukcyjnych, również tych wielkogabarytowych. Kontener jest oddawany w dzierżawę na określony czas, natomiast odbiór odbywa się po ustalonym terminie lub na podstawie zgłoszenia telefonicznego.

Kontener KP-7S do selektywnej zbiórki odpadów

Odmiana kontenera typu KP-7 w wersji zamkniętej przeznaczony jest do selektywnej zbiórki odpadów. Za naszego doświadczenia wiemy, że jest szczególnie chętnie przez firmy produkcyjne oraz wspólnoty mieszkaniowe. Odbiór odbywa się po ustalonym terminie lub na podstawie zgłoszenia telefonicznego.

Pojemniki „Dzwonki” do selektywnej zbiórki odpadów

Pojemniki typu „dzwonki” przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów. Polecamy je wspólnotom mieszkaniowym, miastom i gminom troszczącym się o środowisko naturalne.

Worki na odpady

Używamy następujących worków: Czarne (120l.) - do przechowywania odpadów komunalnych, stanowią odpowiednik pojemnika BR-120 Niebieskie (120l.) - przeznaczone na odpady plastikowe i metalowe Żółte (120l.) - przeznaczone na odpady plastikowe Białe (80l.) - do segregacji odpadów szklanych

Stojaki do selektywnej zbiórki odpadów

W naszej ofercie do nabycia są stojaki na worki do selektywnej zbiórki odpadów. Są one niezwykle funkcjonalne i stabilne, dzięki czemu umożliwiają wygodną zbiórkę. Wszelkich informacji dotyczących cen z chęcią udzielimy po uprzednim kontakcie.